Reference

Klienti mé společnosti jsou z různých oblastí lidské produkce (jak fyzické, tak i právnické osoby podnikající v rozličných oborech).

  • výrobní činnost
  • obchodní činnost
  • realitní činnost
  • reklamní činnost
  • pohostinská činnost
  • IT činnost
  • Produkční a umělecké činnosti

Miroslav Kratochvíl, jednatel

www.tremco-illbruck.com

Pro vedení společnosti je důležitá důvěra v člověka, který zodpovídá za účetní a daňovou oblast. Na Evu Kalousovou, která v naší firmě zastávala 9 let funkci hlavní účetní, jsem se mohl plně spolehnout. V průběhu naší spolupráce jsem se přesvědčil o jejím vysoce profesionálním, zodpovědném a velmi aktivním přístupu k práci, která v naší společnosti obnáší celou škálu různorodých a atypických situací, a to zejména v oblasti mezinárodního obchodu. Děkuji za mimořádné výkony a velmi příjemnou spolupráci.

Karel Beneš, BRAZDIM.NET

www.brazdim.net

Rád bych poděkoval za profesionální přístup v rámci vedení účetní agendy pro mou společnost a velmi příjemné komunikování. Oceňuji vysokou úroveň poskytovaných služeb, která mi při mém vysokém pracovním nasazení šetří čas a čas jsou peníze.

Alena Ammerová

www.aa-materialy.cz

Paní Eva Kalousová, je velmi spolehlivá a operativní, vždy dobře poradí a navrhne řešení. Spolupráce s ní je velmi příjemná.

DJ Wich (Tomáš Pechlák)

www.djwich.com

S paní Kalousovou spolupracuji již nějakých 20 let. Její práce je vždy pečlivá a v souladu s aktuálními zákony a vyhláškami. Cením si její vstřícnosti a píle. Mohu vřele doporučit.

Ebaque Czech Republic, s.r.o.

Paní Kalousová a její tým dělá pro naši společnost řadu let účetní servis a jsme maximálně spokojeni. Můžeme se vždy spolehnout na perfektně zpracovanou agendu a kvalitní výstupy. Její odborné rady nám pomáhají i při řešení různých nestandardních účetních a daňových situacích a vždy jsme nalezli cestu při řešení těchto složitých případů.
Paní Eva Kalousová je pro nás nepostradatelný článek pro perfektní chod naší kanceláře. Je vždy ochotná, pečlivá, trpělivá a komunikativní.
Můžeme rozhodně doporučit a děkujeme velice za příjemnou spolupráci.

MUDR. Janka Ténaiová

https://nrpzs.uzis.cz

Ráda bych poděkovala paní Kalousové za dlouholetou a velmi příjemnou spolupráci, se kterou jsem maximálně spokojená po všech stránkách. Paní Eva Kalousová pro mě zajišťuje účetnictví pro s.r.o., daňovou evidenci pro fyzickou osobu lékaře a dále mzdovou agendu. Mohu vřele doporučit.

ULEHČETE VAŠEMU PODNIKÁNÍ

KONTAKTUJTE MĚ A PŘENECHEJTE STAROSTI S ÚČETNICTVÍM PROFESIONÁLOVI

KONTAKTUJTE MĚ